Holky, plačte. Krasavec Zayn Malik už není svobodný. Čeká se svou partnerkou dítě?

Gigi Hadid a Zayn Malik s největší pravděpodobností čekají dítě. Alespoň to potvrdilo několik zdrojů z jejich okolí. Tento charismatický mladík okouzlil nejedno dívčí srdce, a přestože se svou partnerkou prožil několik rozchodů a opětovných návratů, teď to vypadá, že se dali definitivně dohromady a zakládají rodinu.

Zayn Malik není sám a zřejmě čeká rodinu

Po ohlášení zprávy, že miláček žen, Zayn Malik, očekává dítě se svou přítelkyní Gigi Hadid, mnoho dívek plakalo. Tento pár spolu randí už od roku 2015. Za tu dobu mezi nimi došlo k řadě rozchodů a následného smíření. Nejdelší rozchod prožili v roce 2018. Znovu se dali dohromady až ke konci minulého roku a svou znovunalezenou lásku zřejmě chtěli oslavit příchodem společného potomka.

Rodina jim to přeje

Rodina těchto dvou zamilovaných jim to nesmírně přeje, protože si myslí, že jsou pro sebe jako stvoření. Gigi je těhotná prý už delší dobu, ale se svým tajemstvím se svěřila pouze nejbližším lidem ve svém okolí. Tato dvojka je právě v karanténě u Gigiiny rodiny v Pensylvánii a s největší pravděpodobností se tam pomalu připravuje také na příchod svého prvorozeného dítěte.

Zayn Malik je pěveckou hvězdou nejen v Anglii

Tento anglický zpěvák a skladatel, který letos oslavil 27 let, je miláčkem mnohých žen a dívek po celém světě. A není se čemu divit. Na jeho uhrančivý pohled se nedá zapomenout. Zpívat začal s uměle vytvořenou skupinou One Direction, jež slavila jeden úspěch za druhým, ale brzy se osamostatnil a vydal se na sólovou dráhu. Tohle byla pro něj dobrá volba, protože momentálně patří mezi nejuznávanější zpěváky nejen Velké Británie.

Zda to těm dvěma tentokrát vydrží, či nikoliv, je ve hvězdách. Jasné je jen to, že momentálně tento krasavec není sám a bude tátou.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu