Hailey Bieber vyvrátila spekulace o těhotenství s Justinem

Je pouhou otázkou času, kdy po uzavření manželství slavných hvězd vzniknou fámy, že manželé čekají své první miminko. Tentokrát se tomu nevyhnuli manželé Justin a Hailey Bieberovi. Falešná zpráva o těhotenství obletěla ze dne na den americké bulvární plátky.

Fáma byla postavena na nepodložených faktech

Nepříjemnou záležitost musela řešit Hailey Bieber, když deník US Weekly začal šířit zvěsti o tom, že by Hailey mohla být těhotná. Někdy se není čemu divit, mnohdy sám Justin na svůj instagramový účet přidával až velmi roztomilé příspěvky, které byly zavádějící. Toho se zřejmě chytl již zmiňovaný magazín, ovšem autor zprávy nedomyslel, co tím způsobí.

Hailey Bieber zprávu velice rychle vyvrátila

Hailey byla zprávou tak otřesená, že se sama musela vyjádřit, jak se věci doopravdy mají. Na svém instagramovém účtu sdělila následující slova, kterými možné těhotenství vyvrátila: „Protože vím, že jste se chystali pustit do světa váš smyšlený příběh @usweekly, říkám, že nejsem těhotná. Přestaňte tedy psát falešné příběhy ze svých „zdrojů“ a zaměřte se na to, co je důležité, alias volby,“ napsala Hailey modrým textem doplněným o modré srdce odrážející podporu Joe Bidena.

Jak se věci skutečně mají?

Manželka Justina Biebera se o těhotenství rozpovídala v rozhovoru pro Vogue Italie, kde uvedla, že miminko určitě jednoho dne přijde, ale zatím nespěchá na to, stát se matkou. Ještě se na to necítí a uvědomuje si její nízký věk. „Zvláštní je, že jsem vždy chtěla mít děti brzy, ale teď, když jsem vdaná, je to nutkání menší. Jsem ambiciózní dívka s mnoha projekty,“ dodala. „Stane se to, ale teď ne.“

Manželé oslavili své první výročí

Hailey a Justin spolu nedávno oslavili rok manželství, Hailey si pro tuto příležitost nechala udělat nové tetování, které v některých lidech vzbuzovalo v Justinových fanoušcích vášně. Podle nich totiž vypadá vytetované „J“ jako to, které dostala bývalá Justinova přítelkyně Selena Gomez na prstenu, který mimochodem nosí dodnes.

Jak to ve skutečnosti je, ví jen oni sami, každopádně některé falešné zprávy a domněnky dokážou nadělat pořádnou neplechu. Na tu velkou pravdivou novinu ohledně nového člena Bieberů si jistě ještě nějakou dobu počkáme.

Zdroj: Instagram/haileybieber

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT