Dhar Mann ti poradí, jak na různé životní situace

Někdy si myslíme, že naše trápení je největší na celém světě. Možná se občas hodí, aby ti někdo úplně nezávislý ukázal, jak se v situaci, kterou prožíváš, zachoval někdo jiný. A právě toto zkus. Mrkni na Tik Toku, Instagramu nebo Facebooku na účet Dhar Manna.

Mění životy

Postoj, které tento Američan zastává, je, že se snaží nejen vyprávět příběhy, ale také měnit životy lidí, kteří ho sledují. Uvidíš to na konci každého videa, kde se Dhar Mann usmívá a sděluje, že: „We´re not just telling stories, we´re changing lives.“ Toto motto je veskrze pravdivé, protože právě krátké video ukazující různé životní situace a jejich možné řešení mnohdy lidi donutí se zamyslet nad tím, zda by to takto udělali i oni.

Život na sociálních sítích není skutečný

Jedním z videí, které mě zaujalo, je „Instagram Influencer Lives A Perfect Life Until The Shocking Truth Is Exposed,“ které jsme si přehrála na YouTube. Je v něm jasně vidět, že všichni z nás se někdy trápíme, když se srovnáváme s obrázky, které dávají na své sociální sítě naši známí.

Vždy je ale dobré si uvědomit, že se často jedná pouze o pózu, o neexistující chiméru a postoj, který nemusí mít s realitou vůbec nic společného. Místo trápení se je lepší se věnovat tomu, aby byl náš skutečný život šťastný.

Proč si nevěříš?

Patříš mezi holky, co si příliš nevěří? Mrkni se na video od Dhar Manna s názvem „Insecure Woman Bumps Into Stranger, Her Life Will Never Be The Same Again.“ Tam ti jasně dojde, že to, co vidíš, je jen tvůj úhel pohledu. Možná jsi vyrostla v prostředí, kde se city příliš nenosí. Možná tě nikdo nikdy nepochválil. To ale nevadí.

Můžeš na sobě pracovat a dovolit sama sobě, abys každý den vzkvétala. Nedovol své nejistotě, aby řídila svůj život. Příště, až se budeš chystat poslechnout svůj vnitřní hlas říkající, že něco nezvládneš, si tento pocit nahraď úsměvem a rázně vykroč. Už jej poslouchat nebudeš!

Každý si najde to své

Možná, že v krátkých videích od Dhar Manna neuvidíš jen sebe, ale i svou rodinu a přátele. Každý si zkrátka najde to, co mu připadá pro jeho život nejvíce aktuální. Můžeš tam vidět i syna, který nejdříve svou mámu nemá rád proto, že ho příliš peskuje. Dokonce peskování poslouchá i táta, který už to nevydrží a od rodiny odchází.

A pak, když jde syn navštívit svého otce a ten jej nechává v naprosté volnosti a o nic se nestará, synovi dochází, že chování matky nebylo peskování, ale starostlivost o druhé. Další video zase ukazuje holku, která dříve pohrdala svou chudobnou spolužačkou.

A co ty? Co tě zrovna trápí? Najdeš v krátkých videích případ i ze svého života? Pomůže ti, abys situaci zvládla co nejlépe? Přejeme ti, ať se v každé životní situaci dokážeš zachovat co nejlépe.

Zdroje: dharmann | foto: Wikimedia, CC

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu