Děti, které vydělávají víc než dospělí. Jak se jim to povedlo?

Ještě nejsou ani teenageři a už vydělávají neuvěřitelné šestimístné cifry. Podívejte se na děti, které si už v útlém věku vydělávají jako youtubeři nebo dokonce zakládají vlastní firmy. Tyhle děti mohou inspirovat všechny – děti i dospělé.


Nejbohatší předškolák

Ryanovi je teprve sedm let a už je dost možná nejbohatším předškolákem všech dob. A jak to dělá? Má vlastní kanál na Youtube a tam si prostě hraje. Ano, zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Na jeho kanálu Ryan ToysReview si v příspěvcích hraje s novými hračkami, které recenzuje. Vzhledem k tomu, že ho sleduje přes 18 miliónů odběratelů, zvládl si za jeden rok vydělat neuvěřitelných 22 miliónů dolarů což je na naše české koruny 498,2 milionu korun.

V roce 2018 to byla nejvyšší částka, kterou si na tomto portálu kdo vydělal. Ryan si ve svých videích nejen hraje, ale i zpívá nebo se učí abecedu. Dětem se to líbí a jedno jeho video má až 2 miliardy zhlédnutí. Tak z tohoto chlapce musí mít jeho rodiče skutečně obrovskou radost.

Nejmladší filmová producentka

Marsai Martinová bude mít za pár dní patnáct let a už je z ní nejmladší filmová producentka v historii Hollywoodu. Komedii Little (2019) Marsai nejen produkuje, ale také v ní sama hraje a už teď má i velké plány do budoucna. „Tohle je první film, kde stojím před i za kamerou. A určitě není poslední“ nechala se slyšet v jednom z rozhovorů. Její honorář za tento film dosáhl částky 200 tisíc dolarů, což je 4,5 milionu korun. Ovšem to je jen honorář. Úspěšnost filmu v kinech jí samozřejmě přinesla ještě další peníze. A to k tomu má pravidelný příjem ze sitcomu Black-ish, ve kterém hraje. Opravdu šikovná mladá dáma.

Dívka, která zbohatla na zdravé výživě

Že bio výrobky a zdravá výživa táhnou, dokazují i příběhy těchto dvou mladých slečen. Středoškolačka Abby Kircherová má už svou vlastní řadu oříškových pomazánek. Když se Abby rozhodla, že bude jíst zdravě, bylo jí šestnáct let. Všimla si, ale že řada burákových másel na trhu obsahuje příliš mnoho tuků a cukrů, i přesto, že se tváří zdravě. A tak si chtěla pomazánky dělat sama. V roce 2017 zaznamenala firma Abby nárůst zisků o 400 procent. Vydělala tak za jeden rok 80 tisíc dolarů, to je 1,8 milionu korun. Její produkty, které zahrnují pět ořechových másel, se prodávají v potravinách po celé zemi.

Prostě prodávejte limonádu!

Že je v Americe běžné, že děti prodávají na ulici limonádu, jste si mohli všimnout v nejednom americkém filmu. Stejně tak začala se svým byznysem i Mikaila Ulmerová. Když jí byly čtyři roky, začala prodávat limonádu ve stánku v Texasu. Když jí bylo devět let, začala se její limonáda prodávat na základě kontraktu v hodnotě 11 milionů dolarů – 249,1 milionů korun v obchodech Whole Foods. Podnik se tak rozrostl a dnes prodává kromě různých druhů BIO limonád, které obsahují med a lněné semínko i například balzámy na rty.

Tyhle děti se rozhodně v životě neztratí. A jaké koníčky mají vaše děti?

Autor: Katka P.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

CarsMag.cz - aktuálně čte 47 lidí
SFDB.cz magazín - aktuálně čte 37 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 40 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 44 lidí
SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 38 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 43 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 40 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 27 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 37 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 44 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 47 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 43 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 37 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 19 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 37 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 19 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 27 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 17 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 47 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 17 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 43 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 47 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 38 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 38 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 27 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 43 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 37 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 27 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 47 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 27 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 17 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 40 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 44 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 40 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 19 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 17 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 44 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 43 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 19 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 44 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 17 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 38 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 38 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 19 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.