Děláte partnerovi převoznici, nebo to s vámi myslí vážně? Prozradíme, jak to poznáte

Seznámila jste se s mužem, který si teprve před nedávnem prošel rozchodem, a vy jste mu opět vnesla světlo do života. Láska na sebe nenechala dlouho čekat, vy jste zamilovaná až po uši a všechno se zdá být zalité sluncem.

Jenže v tomto případě vaše pohádka nemá šťastný konec, protože již po pár týdnech nebo měsících přijde konec – daný muž se s vámi rozejde a vám zbude jediné: ptát se proč?!

Je logické, že vás to zaskočí a překvapí. Bohužel podobné scénáře zažívají ženy dnes a denně. V jednu chvíli je všechno krásné a úžasné, za okamžik ale přijde tvrdý pád. S největší pravděpodobností jste totiž narazila na muže, který nehledal dlouhodobý vztah, ale pouze převoznici. A tou převoznicí jste bohužel byla vy.


Převoznice? Co to jako je?!

Možná i vy chcete znát odpověď na tuhle otázku. Vrtá vám hlavou, kdo že to vlastně je ta převoznice a co je jejím úkolem. Převoznicí bychom mohli nazvat ženu, která pomůže zhrzenému a opuštěnému muži překonat nepříjemné období po rozchodu.

V těchto chvílích je muž zranitelný, potřebuje hýčkat, rozmazlovat a znovu nabrat ztracené sebevědomí. Převoznice je mu dobrá jen do té chvíle, nežli bolest způsobená rozchodem odezní – tehdy její role v jeho životě končí a převoznice už najednou není potřeba.

Co když taky děláte pouze převoznici?

Pakliže začínáte mít strach a obavy, jestli svému partnerovi čirou náhodou také nesloužíte pouze jako převoznice, která ho tzv. převeze ze špatného období do nového a on se jí pak jednoduše zbaví, je dobře, že si čtete dnešní článek.

My totiž víme, jak to poměrně jednoduše poznáte – stačí jen rozeznat signály, které jsou podle odborníků v tomto případě více nežli zřetelné a jasně naznačují, že to s vámi daný muž nemyslí tak vážně, jak jste si možná mysleli.

Signál číslo jedna: neustále mluví o své bývalé přítelkyni

Bývá bývalá přítelkyně vašeho partnera až příliš častým tématem k diskuzi? Využije vaše drahá polovička každou příležitost k tomu, aby mohl o své ex partnerce mluvit – ať už v kladných, nebo naopak záporných slovech?

V tom případě zpozorněte, protože to je jasný důkaz, že s rozchodem s ní ještě není smířený a tuhle životní kapitolu v sobě neuzavřel. To samé platí i v případě, kdy nemůže bývalé lásce přijít na jméno a snaží se vyhnout jakémukoli tématu, které by s ní třeba jen okrajově souviselo.

Signál číslo dva: jsou spolu neustále v kontaktu

Je váš partner s bývalou přítelkyní stále v kontaktu? Pravidelně si volají? Píší si SMSky? Chodí spolu na kafe nebo dokonce společně pravidelně chodí hrát squash, jako to dělávali v době, kdy ještě fungovali jako pár? A vám to nevadí? Váš partner by měl teď chodit na kafe s vámi, měl by psát SMSky vám a na ten squash můžete jít klidně spolu, nebo ne?

Signál číslo tři: myslí jenom na sebe

Žádná žena nechce mít po svém boku partnera, který mluví jen o sobě a žije v přesvědčení, že kromě něj nic důležitějšího neexistuje.

Bohužel muži, kteří mají partnerky jen jako převoznice, se vůbec nezajímají o jejich život – je jim jedno, jak jste se měli v práci, nezajímá je, jaký máte názor na to či ono a je jim šumafuk, jestli vás třeba něco netrápí. Žijí jen ve svém vlastním světě a veškerá komunikace mezi vámi se pokaždé týká jen jeho témat.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články z internetu