Dárky pro tvoji kamarádku, kterými rozhodně zaboduješ

Vystřílela sis na Vánoce všechny nápady na dárky a přemýšlíš, čím letos obdarovat svou nejku? Udělali jsme pro tebe průzkum a našli jsme 9 naprosto úžasných dárků, kterými jí vyrazíš dech. Každá holka je jedinečná, ale jedno máme společné, rády dárky dostáváme a také rády obdarováváme lidi, na kterých nám záleží.

Hrneček jenom pro ni

Miluje tvoje nejlepší kamarádka kafe? Kdykoli jsi u ní na návštěvě, tak nepustí hrneček s kafčem z ruky? Nebo je oddanou milovnicí čajů? Kup ji hrneček s monogramem. Na internetu se jich dá sehnat tolik, že sama nebudeš vědět který vybrat.

Puzzle jsou in

Doba je zlá. Lockdown je už nekonečný a někdy máš pocit, že nikdy neskončí? Kup tvé kámošce puzzle. Čím větší, tím lepší! Může si je buď složit hned, nebo je můžete skládat spolu, případně si je může ponechat na horší časy. Mezi klasiky patří Paříž, Londýn a New York. Jestliže miluje zvířátka, sáhni po zvířecích motivech: pejsci, kočičky či zvířátka ze safari jsou jednoduše k sehnání v e-shopech.

Měkounká deka

Miluje tvoje nej kamarádka Netflix a sjíždí každý nový film a seriál, který vyjde? Kup ji teplounkou deku, do které se zachumlá a bude si připadat jako obří plyšák!

Svíčky

Hygge je součástí životního stylu od doby, kdy konečně přišlo i do České republiky. A jelikož hygge klade důraz na domácí atmosféru a pohodlí, svíčky k této atmosféře přispějí. Můžeš ji koupit buď celou sadu, nebo jednu velikou, kterou jen tak nevypálí.

Hrneček to go

Má tvoje kamarádka fotku Grety Thunbergové nad postelí? Třídí každý papírek, plast i sklo? Je posedlá ekologií? Pokud jsi odpověděla třikrát ano, hrníček to go je přesně pro ni. A čím ho ozvláštnit? Vyrob ji obal na míru. Stačí vytisknout pár vašich společných fotek, nějaké její oblíbené motivy a vložit do plastového obalu kolem vnitřního kelímku.

Sada kosmetiky

Sice klasika, ale udělá radost snad každé holce. Drogerie DM navíc nabízí pestrou nabídku obalů, takže můžeš sestavit balíček kosmetiky podle gusta své nejky.

Náramek s oblíbenými přívěsky, kamínky nebo se jménem

Miluje tvoje kamarádka doplňky? Prstýnky, náramky a řetízky jsou jejími nejlepšími společníky? Nech jí vyrobit, popřípadě jí sama vyrob, korálkový náramek. Ozvláštnit ho můžeš speciálními korálky s písmenky nebo originálními přívěsky.

Sada polaroidů

Vytiskni vaše společné fotky do formátu polaroidů s barevnými rámečky. Následně je buď poskládej do velkého rámečku, nebo mrkni na Pinterest a nech se inspirovat.

Boxík na oběd

Nikdo neví, kdy se život vrátí do normálu, ale každá holka by měla mít svůj vlastní boxík na oběd. Ať už pro svou kámošku vybereš nějaký v pastelových barvách, s motivy z jejího oblíbeného filmu, nebo jí necháš vyrobit nějaký na míru, určitě jí tím potěšíš.

Tak co, máš vybráno?

Autorský text

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu