Daisy Keech je hvězda Tik Toku, YouTubu a Instagramu

Má 3,3 milionu fanoušků na sociální síti Tik Tok a velmi podobný počet také na Instagramu. Natáčí videa na You Tube a celkově ovlivňuje miliony dospívajících lidí, kteří se snaží být jako ona. Díky mnoha aktivitám a tvrdé práci nemá čas na přítele, ale se svým životem, jak sama říká je spokojená.

Vše začalo Instagramem

Když se Daisy stala spoluzakladatelkou skupiny dospívajících z LA pod názvem Hype House, byla už jako jediná ze zakládajících členů známá Instagramová modelka. Celý účet má doslova postavený na svém zadku. Nyní je sleduje 3,1 milionů lidí. Povzbuzuje mladé k lásce ke cvičení. Mladé dívky se připojují k její výzvě Keech Peach. Je to osmitýdenní cvičící program pro všechny, kdo chtějí pevný a kulatý zadek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

diamond mind and ocean eyes

Příspěvek sdílený Daisy Keech (@daisykeech),

Točí náhodná videa na Tik Tok a Youtube

Daisy se nespokojila pouze s Instagramem a Hype House. Své fanoušky chtěla ovlivňovat více, a proto si vytvořila také You Tube kanál a Tik Tok, na kterém má 3,3 milionu sledovatelů. Tyto kanály jsou určené nejen pro její zadnici, ale přidává také náhodná videa, která ji napadnou. Je dobře, že Daisy opustila svůj sen stát se doktorkou, a místo toho motivuje mladé lidi tímto způsobem.

Daysi Keech a její osobní život

Daysi je natolik zaneprázdněná žena, že už několik let nemá přítele. Za svůj úspěch vděčí hlavně tvrdé práci a sebeodříkání. Dalo by se o Daysi říct, že je svou prací přímo posedlá. I přesto si udělá alespoň čas na pěstování květin, které miluje. A protože je jimi přímo posedlá, často je zahrnuje do svých videí. Květiny má ráda také z toho důvodu, že vyzařují velkou pozitivní energii, která jí pomáhá.

Daysi Keech je obdivuhodná žena, která umí správně motivovat mladé lidi. Je velice svědomitá a pracovitá, a za svůj úspěch vděčí pouze sobě. Její videa na Tik Tok a You Tube jsou velmi osvěžující.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT