Co udělat v pátek, abyste se po víkendu těšili do práce

Přidat na Seznam.cz

Proč je týden tak dlouhý a víkend naopak tak krátký? To je otázka, kterou si pokládá nejeden z nás. Mnozí lidé se nemohou dočkat pátku, jiní už zase nedočkavě vyhlíží pondělí. Nedivte se, lidé se opravdu mohou do práce i těšit. Práce je baví, naplňuje, doma nemají, co dělat. Navíc v pátek udělali několik věcí, díky kterým se do práce v pondělí těší jak nikdy dříve. Ptáte se, jaké věci udělali, že se do práce těší, jak nikdy dřív? Prozradíme!

Ptáte se, jak se člověk může do práce těšit, a to ještě ke všemu v neděli? Je to tím, že v pátek stihne udělat několik věcí, díky kterým se do práce v pondělí jde s úsměvem na rtech a s natěšením v srdci. Prozradíme, jaké věci v pátek stihněte, aby se vám do práce hned v pondělí zase chtělo s radostí.


Urovnejte konflikty s kolegy

Velice důležité je, abyste urovnali všechny konflikty s kolegy. Pokud jste se v týdnu s někým pohádali nebo neshodli, nedovolte, aby konflikty přešly i do dalšího týdne. Pokud konflikty nevyřešíte, při pomyšlení do práce se budou kroutit oči v sloup. Vyřešit problémy s kolegy není nic těžkého, zkrátka si spolu sedněte na obědě a proberte to. Nebo kolegovi přineste kafé na usmířenou, někdo ten první krok udělat přece musí. Buďte to vy a prožijte nejen skvělý víkend, ale také se těšte do práce po krátkém, leč hezky prožitém víkendu.

Neplánujte si schůzky na pondělní dopoledne

Abyste se těšili do práce, musíte prožít opravdu hezký víkend. Proto si nikdy neplánujte na pondělní dopoledne schůzky či meetingy. Jenom byste se na ně museli připravovat a víkend by byl pryč. Navíc byste si neodpočinuli a do práce byste šli unavení, nevyspalí a tím pádem i naštvaní. Nikdo přece o víkendu pracovat nechce, ovšem s pondělními meetingy a schůzkami byste neměli na vybranou.

Autor: Lenka S.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.