Co prozradí rty o tvé osobnosti?

To, jak vypadají tvé rty neovlivníš, už ti byly prostě dány. Ale typ a tvar tvých rtů může o tobě hodně prozradit. Ať už jsou plné nebo tenké, jistě je máš ráda a staráš se o ně, aby vypadaly co nejlépe. Teď se můžeš dozvědět něco o tom, co prozradí o tvé osobnosti.

Plné rty

Patříš k těm vyvoleným, kterým bylo do vínku dáno a můžeš se pyšnit krásnými plnými rty. Co by za to jiní dali, ty se máš. Nemusíš se v budoucnu trápit otázkou, zda si je necháš nebo nenecháš přifouknout. Nejznámější nositelkou plných rtů je bezpochyby Angelina Jolie a také patří k těm nejkrásnějším ženám. A víš, jaká je? Přece obětavá, věnuje se charitě a hlavně je to několikanásobná matka. Majitelky plných rtů jsou obětavé a starostlivé. Mají v sobě zakořeněné rodičovské instinkty víc, než kdo jiný. Takže už teď víš, že jednou z tebe bude moc dobrá matka. A to je přece super.

Tenké a úzké rty

Tenké a úzké rty jsou roztomilé, ale dost špatně se líčí. Tobě to ale nevadí. Majitelky tenkých a úzkých rtů jsou od přírody samotářky a rády hledají sami sebe. Jsou velice vynalézavé a kreativní. Najdou se tak například v umělecké činnosti, u které nikoho jiného ani nepotřebují. Být soběstačná je obrovský dar a buď za něj ráda. Určitě jsi, ale také hravá a kdo si hraje, nezlobí.

Větší spodní ret

Na kráse ti to určitě neubere a kromě netypického tvaru rtů se můžeš pyšnit neuvěřitelnou dávkou energie, která z tebe doslova čiší. Majitelky tohoto tvaru rtů jsou zvídavé, iniciativní a neustále mají nutkání zkoušet nové a nové věci, na jednom místě dlouho neposedí a nečinnost je ničí. K životu potřebují akci a rozhled. Svět je přece plný krásných věcí a ty je musíš všechny vyzkoušet a objevit. Možná jsi i tak trochu neposeda a rebelka, a to je na tobě to nejlepší.

Větší horní ret

Charisma ti určitě nechybí a ve společnosti se nikdy neztratíš. Ráda a často k sobě poutáš pozornost a být ve středu zájmu ti nevadí, naopak ti to lichotí a dělá moc dobře. Majitelky většího horního rtu jsou ale také velmi emocionálně založené, rozumí lidem a rádi si s nimi povídají o všem možném. Taková kamarádka do nepohody i na párty, to jsi přesně ty.

Našla jsi se? Nezapomeň se o své rty také dobře starat a užívej si je takové, jaké jsou. Stejně jako sebe.

 

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT