Co prozradí rty o tvé osobnosti?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku seznam.cz

To, jak vypadají tvé rty neovlivníš, už ti byly prostě dány. Ale typ a tvar tvých rtů může o tobě hodně prozradit. Ať už jsou plné nebo tenké, jistě je máš ráda a staráš se o ně, aby vypadaly co nejlépe. Teď se můžeš dozvědět něco o tom, co prozradí o tvé osobnosti.


Plné rty

Patříš k těm vyvoleným, kterým bylo do vínku dáno a můžeš se pyšnit krásnými plnými rty. Co by za to jiní dali, ty se máš. Nemusíš se v budoucnu trápit otázkou, zda si je necháš nebo nenecháš přifouknout. Nejznámější nositelkou plných rtů je bezpochyby Angelina Jolie a také patří k těm nejkrásnějším ženám. A víš, jaká je? Přece obětavá, věnuje se charitě a hlavně je to několikanásobná matka. Majitelky plných rtů jsou obětavé a starostlivé. Mají v sobě zakořeněné rodičovské instinkty víc, než kdo jiný. Takže už teď víš, že jednou z tebe bude moc dobrá matka. A to je přece super.

Tenké a úzké rty

Tenké a úzké rty jsou roztomilé, ale dost špatně se líčí. Tobě to ale nevadí. Majitelky tenkých a úzkých rtů jsou od přírody samotářky a rády hledají sami sebe. Jsou velice vynalézavé a kreativní. Najdou se tak například v umělecké činnosti, u které nikoho jiného ani nepotřebují. Být soběstačná je obrovský dar a buď za něj ráda. Určitě jsi, ale také hravá a kdo si hraje, nezlobí.

Větší spodní ret

Na kráse ti to určitě neubere a kromě netypického tvaru rtů se můžeš pyšnit neuvěřitelnou dávkou energie, která z tebe doslova čiší. Majitelky tohoto tvaru rtů jsou zvídavé, iniciativní a neustále mají nutkání zkoušet nové a nové věci, na jednom místě dlouho neposedí a nečinnost je ničí. K životu potřebují akci a rozhled. Svět je přece plný krásných věcí a ty je musíš všechny vyzkoušet a objevit. Možná jsi i tak trochu neposeda a rebelka, a to je na tobě to nejlepší.

Větší horní ret

Charisma ti určitě nechybí a ve společnosti se nikdy neztratíš. Ráda a často k sobě poutáš pozornost a být ve středu zájmu ti nevadí, naopak ti to lichotí a dělá moc dobře. Majitelky většího horního rtu jsou ale také velmi emocionálně založené, rozumí lidem a rádi si s nimi povídají o všem možném. Taková kamarádka do nepohody i na párty, to jsi přesně ty.

Našla jsi se? Nezapomeň se o své rty také dobře starat a užívej si je takové, jaké jsou. Stejně jako sebe.

 

Autor: Katka P.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.