Co si obléknout do divadla? Inspirace pro ni i pro něj

Jak prožít společný večer s partnerem nebo partnerkou? Nabízí se možnost jít na společnou večeři, ale pokud se nic neslaví, člověku se nechce utrácet v restauracích nemalé sumy peněz byť za skvělé pokrmy. Nabízí se také kino, ale ne vždycky jsou promítané filmy lákavé. Co třeba zamířit do divadla? To je skvělý nápad!

V současné době je divadlo kulturním zážitkem, na který se vzpomíná ještě dlouho. Sice lístky nebývají nejlevnější, za ten zážitek to ale stojí. Pokud jste odhodlaní jít do divadla, musíte se na to obléknout. Do divadla se nesluší přijít v teniskách a roztrhaných džínech. Do divadla se musí přijít elegantně, jinak hrozí vyhození ještě před představením. Přinášíme proto inspiraci na outfity jak pro něj, tak pro ni.

Inspirace do divadla pro ni

Ženy mají mnoho možností, co si mohou obléknout. Ženy nerady se ukazující mohou sáhnout po kostýmcích, které jsou nyní velice moderní. Dámy, které naopak chtějí ukázat své dlouhé, štíhlé nohy, mohou sáhnout po šatech na špagetových ramínkách. V každém případě se musí dámy vyvarovat příliš krátkým šatům nebo sukním, ideální délka je těsně nad či pod kolena.

Lodičky opticky prodlouží nohy, ke kostýmkům se ale nebojte vzít si i sandálky na podpatku nebo mokasíny. Do rukou patří jen menší kabelka, business tašky do divadla nepatří. Hodinky a jemné šperky udělají ženu svůdnější.

Inspirace do divadla pro něj

Pánové by měli upustit od rotrhaných džínů a tenisek. Vsadit by raději měli na vkusné společenské kalhoty, které doplní hezkou vypasovanou košilí nevýrazné, spíše neutrální barvy. Košile klidně může být jen se stojáčkem, není třeba si uvazovat kravatu nebo v lepším případě úzkou vázanku. Pokud chcete docílit větší elegance, vezměte s sebou i společenské sako, které má třeba záplaty na loktech.

Co se týče obuvi, hnědé polobotky jsou jasnou volbou. Černé polobotky se už nenosí. Pokud ale nejste zastáncem hnědých polobotek, nabízí se ještě polobotky tmavě modré nebo zcela jiné boty zvané mokasíny. Co se týče doplňků, hodinky, pásek, případně kšandy tvoří gentlemana.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT