Co se to děje s Lia Marie Johnson? Její fanoušci jsou v šoku

Lia Marie Johnson je jedna z nejznámějších youtuberek poslední doby. Je krásná a má v sobě vnitřní kouzlo. Vždy vystupovala jako sebevědomá dívka, ale v poslední době na veřejnost prosakují informace o jejím špatném psychickém stavu.

Je to možná následek údajného sexuálního zneužívání ještě v době, kdy byla nezletilá.

Svým charismatickým vystupováním si získala řadu fanoušků

Lia Marie Johnson odstartovala svou hvězdnou kariéru už v patnácti letech, kdy vystupovala v různých webových seriálech. Po čase si vytvořila svůj vlastní YouTube kanál. Největší slávu ji přinesl pořad „Kids React“, kde účinkovala s Fine Brothers. Lia je však také dobrá herečka, která se už objevila v několika televizních pořadech a filmech. Její popularita je obrovská, a proto není divu, že se o ni její fanoušci v posledních dnech bojí.

Mluví o sebevraždě a schizofrenii

Vše odstartovala její videa, kde hovoří o sebevraždě a boji se schizofrenií. Mnoho jejích fanoušků proto okamžitě napadlo, zda je závislá na drogách, protože jinak krásná Lia na těchto snímcích nevypadá moc dobře. Na veřejnost se dostalo video, kde je zjevně také silně pod vlivem alkoholu a líbá se s cizím mužem. Ten, když zjistil, že jejich intimní chvíle Lia živě přenáší na Instagramu, okamžitě hrubým způsobem přerušil vysílání. Zděšení fanoušci kontaktovali policii a chtěli jí pomoct.

Saša (15): Chtěla bych se raději vrátit zpět do dětského domova. U pěstounů se mi nelíbí, jejich děti jsou zlé.

Byla Lia sexuálně obtěžovaná už v nezletilosti?

Až později fanoušci zjistili, že se jednalo o 67letého producenta Stevena Wetherbeera, který provázel Liu světem showbyznysu od jejího dětství. Proto je také jejich románek šokoval a začaly se objevovat otázky, zda ji sexuálně nezneužíval, už když byla nezletilá. Producent se k tomu odmítl vyjádřit a raději smazal všechny své sociální sítě. Tím však prohloubil podezření, že tomu tak skutečně bylo. Od té doby se i Lia drží dál od sociálních médií, a tak není jasné, jak to ve skutečnosti je.

Fanoušci by své oblíbené youtuberce rádi pomohli a dostali ji ze spárů tohoto starého muže, ale ona sama o to zjevně nestojí.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu