Co s volným časem o prázdninách? Nákupy jsou jasná volba!

Milujete ten pocit, když jdete okolo nákupního centra a ono vás prostě „volá“ a vy tedy vyrazíte vstříc těm proskleným posuvným dveřím, které tak lákají! Vrhněte se do víru nákupů mezi všechny ty lidi, kteří milují nakupování stejně tak, jako vy.

Pozor na to, co kupujete!

Vždyť je to tak jednoduché. Stačí si vzít kartu s dostatkem finanční hotovosti a mít spoustu času, abyste zvládli nakoupit v klidu a s rozvahou. Jenže často se rozšoupnete tak moc, že kupujete věci, které vlastně ve skutečnosti ani nepotřebujete nebo máte doma podobné, o kterých ani nevíte, že vám na dně skříně vlastně leží.

Jaké koupit oblečení?

Ale víte, jak se vlastně oblékat? Například vzhledem k aktuálnímu ročnímu období? Třeba v létě byste měla svůj šatník naplnit především barvami, které k létu neodmyslitelně patří a navodí tu správnou energii, kterou do letních horkých dnů potřebujete.  Prostě si ty barvy dopřejte, i když na ně nejste zvyklá. Alespoň budete mít dobrý pocit z toho, že děláte něco nového.

Nebojte se kombinovat

Klidně se pusťte do kombinací různých barev, stylů či materiálu oblečení. Dokonce i vzory můžete kombinovat, ale hlavně decentně. Nemůžete mít například pruhovanou sukni a halenku s kytičkami. To by poté působilo vyloženě jako pěst na oko, a to přece nechcete. Ale například kombinace emocí vyjádřená oblečením je velkým hitem – zkuste kombinovat třeba ohnivost s láskou.

Správná velikost je základ

Hlavně si musíte dát pozor na velikost svého oblečení. Nikdy si nekupujte menší šaty, než obvykle nosíte s tím, že je to určitě sexy. Věřte nám – není. A to z jednoho prostého důvodu. Vy se totiž v menším oblečení nebudete cítit přirozeně, a to se odrazí na celkovém looku a i kdyby byly šaty sebevíc sexy, vám prostě nepomůžou. Raději zvolte svou velikost a budete o mnohem více spokojená a tím pádem i přitažlivější.

Oblečte se prostě tak, jak se to líbí vám, a uvidíte, jak to ostatní poznají.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu