Chceš mít svěží léto? Vsaď na ananasové letní doplňky

V létě zapomeň na nudné náušnice, opasek, kabelku nebo boty. Vyzkoušej něco, co na sobě nikdo nemá. Nech se inspirovat ovocem. Vsaď na ananas, který je krásně barevný a vyzařuje z něho plno energie.

Budeš jedinečná a velmi nápaditá. Vyrobit si ananasový doplněk můžeš klidně i sama z pohodlí domova. Buď kreativní.

Ananasový ručník

Zapomeň na obyčejný plážový ručník, co máš doma ve skříni, na kterém se už tvoří žmolky. Je čas na změnu. Pořiď si krásný barevný ručník, na kterém je velký ananas. Bude veselý a pobavíš s ním u vody také tvé kamarádky, co ti ho budou tiše závidět. Abys ho sehnala, nemusíš do obchodu. Stačí si jej najít na v internetovém obchodě a objednat. Není to oblečení, co si před nákupem musíš nejdříve vyzkoušet.

Ananasová kabelka

Ananasovou kabelku si v pohodě vyrobíš doma sama. Stačí ti k tomu tvá stará látková kabelka, která se ti už okoukala a moc ji nenosíš. Budeš potřebovat barvy na textil. V lepších papírnictvích nebo obchodech pro kreativní tvorbu si kup šablonu ve tvaru ananasu a můžeš začít.

  • Šablonu přilož na svou kabelku a nanes barvy na textil.
  • Opatrně sundej šablonu s kabelky a počkej, až barva uschne, poté přes pečicí papír vzor přežehli.

Ananasové doplňky

Pokud se ti v obchodě nepovede sehnat nic, na čem by byl ananas, nemusíš vůbec zoufat. Stejným způsobem, jakým vytvoříš kabelku, si můžeš nazdobit také tričko, sukni, kalhoty nebo šátek. Barvy na textil můžeš použít na jakoukoliv látku. Pokud však budeš toužit například po ananasové skleničce, použij barvy určené na sklo. Jen se připrav na to, že nebývají tak výrazné, a většinou jsou mírně průhledné. Výsledný efekt tak může být jiný, než co budeš očekávat.

Ananas je skvělé ovoce, které si užiješ i jinak než jen na jídlo. Přes prázdniny máš času dost, tak toho využij a bav se kreativním způsobem.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT