Celebrity milují tetování odrážející jejich emoce

Každou chvíli si můžeš všimnout, že některé tvé oblíbené celebritě přibylo někde na těle nové tetování. Je to módní hit a slavné osobnosti této zálibě propadají čím dál víc. Často vyjadřuje jejich emoce nebo životní postoje. Podívej se na několik nových tetování.

Shawn Mendez

Tento krásný zpěvák, který by z fleku mohl dělat modela na přehlídkovém mole, si nenechal ujít příležitost dát celému světu najevo, že má rád svou sestru. Jako správný starší bratr si nechal na své tělo vytetovat její jméno. Má ho na levé klíční kosti. Aliyah tak nemohl víc dokázat, jak moc ji má rád a jak je pro něj v životě důležitá. Krásně tak ukázal všem, že na rodině opravdu záleží a sourozenci by vždy měli stát při sobě.

Kylie Jenner

Před nedávnem přibylo nové tetován také této krásné mladé dívce, jež je nejen slavná, ale i úspěšná ve svém podnikání. Má ho na své levé paži. Toto tetování je velmi maličké. Označuje přesnou hodinu, kdy se narodila její milovaná dcera Stormi. Tohle není jediné tetování, které má díky své dceři. Už z dřívějška má na sobě vytetované její jméno, jež si nechala udělat nad pravý loket.

zdroj: Instagram/Kylie Jenner

Zayn Malik

Zayn Malik si nechal udělat tetování, o němž zatím není zcela jasné, co přesně znamená. Nejnovější přírůstek na jeho ruce je totiž báseň, která opěvuje sňatek. Jeho fanoušci tak spekulují, zda to náhodou neznamená, že požádal Gigi Hadid o ruku, nebo tak hodlá v brzké době učinit. Objevují se také dohady o tom, že se už tajně vzali a takto to dali světu najevo. Jak to však doopravdy je, na to si všichni budeme muset nejspíš ještě nějakou dobu počkat.

Některé celebrity se nechávají tetovat jen tak, například Ariana Grande si nechala vytetovat motýla. Tato ozdoba však nemá žádný skrytý význam.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT