Camila Cabello otevřeně promluvila o své nemoci

Camila Cabello se nebojí hovořit o své nemoci, a tak otevřeně všem svým fanouškům popsala, jak bojuje se zákeřnou nemocí. Trpí obsedantně kompulzivní poruchou a všem, kteří ji sledují na sociálních sítích, popisuje rozdíl, mezi tím, co vidí na jejím profilu a skutečným životem, který žije. A někdy to je drsné.

Je to nemoc, kteoru může dostat každý

Obsedantně kompulzivní porucha je psychická nemoc, při které člověk trpí úzkostí a často musí vykonávat určitý rituál, aby se uklidnil. Například si neustále myje ruce, nebo kontroluje stejnou věc třikrát. Taková nemoc se nevyhýbá ani známým osobnostem a trpí ji i Camila Cabello, americká zpěvačka s kubánskými kořeny. Ta se však o svém problému nebojí mluvit, a tak veřejně popsala, jak s touto nemocí bojuje.

Camila o své nemoci hovoří otevřeně

Zpěvačka popisuje hlavně rozdíl mezi tím, co mohou její fanoušci vidět na jejích sociálních sítích a tím, jak ve skutečnosti opravdu žije. Tyto dva světy jsou totiž velmi rozdílné. Všechny nechává nahlédnout do svého soukromého života, protože tak doufá, že tím pomůže podobně nemocným lidem. Přiznala totiž, že její každodenní život je velmi těžký a se svou nemocí bojuje. Často pláče v autě a má úzkostné stavy.

Boj s obsedantně kompulzivní poruchou nevzdává

Camila navenek působí vyrovnaně, ale uvnitř sebe se cítí slabá. Její nemoc způsobila, že má potíže se spánkem a často trpí bolestmi hlavy. Také připouští, že má věčně nepříjemným pocitem, a tak cítí jako by pořád měla knedlík v krku. Začala se léčit a učí se tak zvládat své pocity. Velmi ji pomáhá meditace a věnuje se dechovým cvičením. Cabello nechce podlehnut své nemoci, a tak dělá všechno pro to, aby ji zvládla.

Svou nemoc se snaží brát z té lepší stránky a nedělat si z ní těžkou hlavu. Možná také proto ji zvládá tak dobře.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT