Buď tajemná i vtipná aneb jak oslnit kluka, který se ti líbí

Líbí se ti nějaký kluk, máš pocit, že i ty mu nejsi úplně lhostejná, ale stále se ti nedaří dobýt jeho srdce? Možná děláš něco špatně. Přitom stačí v podstatě málo a může být tvůj. Jen pozor na to, kluk nikdy nesmí poznat, že ve skutečnosti balíš ty jeho. Chlapi jsou lovci – a tak musí mít vždycky pocit, že mají navrch a na lovu jsou vlastně oni. Jak to šikovně zakamuflovat?

Musíš dělat, že je ti úplně ukradený

I když jsi v podstatě na lovu ty sama, kluk by to z tebe neměl nikdy vycítit. Ty mu můžeš dát signál, hodit po něm očkem, letmo se ho občas dotknout a pokud vidíš, že i on se po tobě dívá a cukne sebou, když se ho nenápadně dotkneš, víš, že se mu líbíš taky. Můžeš mu navrhnout první schůzku nebo mu sama od sebe jako první napsat zprávu ale pak se musíš zase stáhnout a vyčkávat. Žádný chlap na světě nemá rád stíhačky a hysterky, které ho doprovázejí na každém kroku a mají nutkání mu psát desítky zpráv denně. Na začátku něčeho nového to platí dvojnásob. Dělej tak, že jsi vlastně nedostupná a on je ti ukradený. Nesmíš to přehánět, ale spíš jen vyčkávej, jak dlouho bude trvat jemu, než se ozve sám, někam tě pozve nebo kdy tě poprvé políbí.

Buď milá, veselá ale i zranitelná

Úsměv je to nejkrásnější, co na každé holce může být. Pokud ho chceš oslnit, usmívej se a rozdávej úsměvy, kdy jen to půjde. Buď přirozená, ale stále veselá a pozitivní, to každého chlápka přitahuje. Tohle je vlastně strašně prosté, když budeš milá, nebudeš mluvit vulgárně ani nebudeš někoho pomlouvat nebo si na něco stěžovat, bude o tebe mít tvůj idol mnohem větší zájem, než kdyby ses chovala jako mrcha, která si jen na všechno a na každého kolem sebe stěžuje.

Nepřehlédněte: Je možné kluka změnit a je to vůbec nutné?

Není od věci také občas ve svém protějšku vzbudit dojem, že potřebuješ ochránit nebo pomoci. Chlap si rád bude připadat důležitý a pocit, že tě mohl v něčem podpořit nebo tě zachránit mu bude hezky lechtat jeho přirozené ego. Klidně si tak postěžuj, že je ti zima a nech si od něj půjčit mikinu. Pokud ti ji ovšem ze zdvořilosti nabídne, v opačném případě si raději vyhlídni jiný objekt. Nech se ale i doprovodit domů, protože jistě se bojíš jít po tmě sama nebo ho popros, zda by ti nepomohl s úkolem. Uvidíš, jak pookřeje a bude ti rád nápomocný.

Půvabná i tajemná

Je jasné, že pokud chceš někoho sbalit, budeš muset o sebe více dbát a oblékat se sexy a přitom ne lacině. Choď do jeho společnosti hezky upravená, nebuď ale příliš vyzývavá. Starej se o to, abys měla hezkou pleť, upravené vlasy i nehty, ale vyhni se příliš výraznému líčení a nápadným výstřihům. Musíš být rafinovaná a odhalovat se mu postupně. To platí i v případě toho, co mu všechno o sobě povíš hned na začátku. Pamatuj si, že i my, ženy, bychom měly mít vždycky nějaké své tajemství. Nevyklop mu tak o sobě všechno hned na první schůzce, ale všechno dávkuj postupně.

Autorský text | foto: freepik

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT