Buď letos v létě taneční hvězdou. Nauč se to díky internetu

Chceš letos v létě zazářit na tanečním parketu? Není to žádný problém. Na internetu najdeš hned několik bezplatných online zdrojů, podle kterých se to můžeš naučit. Natrénuješ tam nejen nové pohyby, ale rovnou celé choreografie, a ještě se skvěle pobavíš.

Vyzkoušej herní sérii Just Dance nebo TikTok tance.

Herní série Just Dance

Just Dance je hra, která tě naučí ty nejlepší taneční pohyby. Hraje se na Xboxu nebo Playstationu. Tohle je však placená verze. Pokud ji nemáš k dispozici, vůbec si nemusíš zoufat. Stačí si otevřít YouTube a najít si videoklipy k této hře. Tanči pak podle těchto videí a nauč se nové kreace. K takové zábavě přizvi také svou kamarádku. Určitě si spolu užijete spoustu zábavy.

Saša (15): Chtěla bych se raději vrátit zpět do dětského domova. U pěstounů se mi nelíbí, jejich děti jsou zlé.

Disney Dance

Letos v létě překvap své kamarády a nauč se taneční choreografie, které se objevují ve vašich oblíbených filmech od společnosti Disney. Takto se můžeš naučit tance z filmu Hannah Montana, Zombies, ale také dokonce Broadwayskou verzi Aladina. Opět ti v tom pomůže YouTube, kde najdeš spoustu videí, jak se tyto taneční kreace naučit. Hledej videa od Ann McClain nebo AKA Uma.

Co by se rodiče měli učit v rodičovské škole? A co totálně nedávají?

TikTok tance

Zde nejde přímo o návody samotné, ale nejlepší způsob, jak se naučit TikTok tanec, je jeho sledování. Koukej se na videa a podle nich se uč, jak má takový taneček správně vypadat. Na tenhle způsob výuky budeš možná muset vynaložit více času, ale stojí to za to. Podle videí se můžeš učit i jiné druhy tanců. YouTube obsahuje naučná videa baletu nebo Nickelodeon tance. V dnešní době se můžeš vycvičit pomocí internetu ve všem, co tě napadne.

Neboj se experimentovat a pusť se také do odvážnějších kreací. A hlavně se u toho nezapomeň dobře bavit.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT