Boty, které letos v létě nesmíte postrádat ve svém botníku

Každým rokem nám móda přinese několik kousků, které bychom měli co nejdříve zařadit do svých sbírek. O současné módě lze říct, že se inspiruje osmdesátými a devadesátými léty, drtivá většina kousků jsou totiž naprosté kopie toho, co nosili dnes už mladí rodiče v době, kdy chodili na diskotéky a kdy si užívali života bez dětí. Dokonce i řada bot, jež se nosily tehdy, se začínají nosit i nyní. Prozraďme si několik bot, které v létě musí mít v našich botnících své právoplatné místo.  

Boty jsou nedílnou součástí našich outfitů, bez nich není outfit dokonalý. Mnozí lidé si myslí, že na botách nesejde, a tak výběr bot k danému outfitu podceňují. Jenže to je samozřejmě chyba. Ani výběr bot by se neměl podcenit, i boty tvoří outfit.  

Prozraďme si tedy, jaké boty mají dotvářet outfity během léta, kdy nám sluníčko neustále pálí do zad a šaty jsou to jediné, v čem nám není horko.  

Pantofle opět na scénu 

Vloni se dostaly do módy pantofle, a to konkrétně pantofle s chlupatými prvky. Letos u pantofel zůstaneme, jen by tedy nebylo na škodu koupit si stylovější modely. Dnes se nosí spíše modernější nazouváky různých značek. Pokud nejste zastáncem sportovní obuvi, doporučujeme investovat převážně do nazouváků vypadajících jako mokasíny. I ty se budou letos nosit a jsou určeny hlavně pro ženy milující eleganci.  

Bez bílých tenisek ani ránu 

Letošním trendům jednoznačně vládnou bílé tenisky. Kdo nemá v botníku bílé tenisky, jako kdyby nebyl. Bílé tenisky by měl mít opravdu každý, i když si myslí, že je brzy zašpiní. Dnes se bílé tenisky kombinují jak s elegantními modely, tak s ležérností. Bílé tenisky si například nazujte ve chvíli, kdy jdete na rande nebo do kina. Nebojte se je kombinovat ani s moderními šaty na špagetových ramínkách nebo ke společenským kalhotám, k nimž perfektně jdou.  

Bílé tenisky rozhodně nemusíte mít značkové. Jde tu jen o tu barvu, nikdo se na značku v tomto případě dívat rozhodně nebude. Tím si můžete být jisti.  

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT