Batohy k létu patří. K jakým outfitům neoddělitelně patří?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku seznam.cz
Batohy k létu patří. K jakým outfitům neoddělitelně patří? (zdroj pixabay.com)

Batohy jsou hitem léta, ostatně nejen hitem léta, ale hitem letošního roku. Objevily se už vloni a postupně vyhnaly z pultů obchodů všechny kabelky. Pokud si dnes ženy mohou vybrat mezi batohem a kabelkou, zvolí batoh, který je daleko praktičtější, větší, lépe se nosí. Dnes jsou k dostání různé druhy batohů. Můžeme si zakoupit batohy v mnoha barevných provedeních, z mnoha materiálů, batohy různých tvarů a velikostí. Pokud jste si takový batůžek koupila, pak možná nevíte, k čemu můžete batůžek kombinovat. To však prozradíme.

Pravdou je, že batohy lze kombinovat opravdu s čímkoli. Je možné batohy kombinovat jak s pohodlnými, ležérními kousky, tak je lze kombinovat s těmi elegantnějšími modely. Mrkněme na několik outfitů, z nichž se můžete inspirovat. Uvidíte, že batohy vypadají dobře zkrátka ke všemu!


Batohy a roztrhané džíny

Roztrhané džíny, to je další letošní velký trend. V současné době se nosí hlavně k bílým teniskám, kterým se říká ugly sneakers. Právě tuto kombinaci si vezměte na sebe, doplňte obyčejným, jednobarevným tričkem. Kolem pasu uvažte károvanou košili, na hlavu nasaďte kšiltovku a do uší připněte kruhové náušnice, které jsou trendem letošního léta a které v nedávné době ohlásily svůj velký návrat z osmdesátých let. A samozřejmě batůžek na zádech nesmí chybět, pak bude outfit kompletní. Milovníci detailů mohou přidat jemný řetízek s přívěskem nebo náramky na ruku.

Batohy a elegantní saka

Nikde se nepíše, že ležérní kousky se nesmí kombinovat s elegantnějšími modely. Právě tato kombinace je dokonce povolená. Doporučujeme batohy zkombinovat s elegantními saky, pod které si dáte jemný volný top nebo jednobarevné tričko. Doplňte buď kratšími kalhotami cigaretového střihu nebo úzkými džíny. Na nohy pak nazujte otevřené sandálky, v nichž vám nebude v létě horko a v nichž se nebude potit noha. Na ruku hodinky, na krk jemný řetízek a outfit je opět dokončen.

Autor: Lenka S.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat