Batohy k létu patří. K jakým outfitům neoddělitelně patří?

Batohy jsou hitem léta, ostatně nejen hitem léta, ale hitem letošního roku. Objevily se už vloni a postupně vyhnaly z pultů obchodů všechny kabelky. Pokud si dnes ženy mohou vybrat mezi batohem a kabelkou, zvolí batoh, který je daleko praktičtější, větší, lépe se nosí. Dnes jsou k dostání různé druhy batohů. Můžeme si zakoupit batohy v mnoha barevných provedeních, z mnoha materiálů, batohy různých tvarů a velikostí. Pokud jste si takový batůžek koupila, pak možná nevíte, k čemu můžete batůžek kombinovat. To však prozradíme.

Pravdou je, že batohy lze kombinovat opravdu s čímkoli. Je možné batohy kombinovat jak s pohodlnými, ležérními kousky, tak je lze kombinovat s těmi elegantnějšími modely. Mrkněme na několik outfitů, z nichž se můžete inspirovat. Uvidíte, že batohy vypadají dobře zkrátka ke všemu!

Batohy a roztrhané džíny

Roztrhané džíny, to je další letošní velký trend. V současné době se nosí hlavně k bílým teniskám, kterým se říká ugly sneakers. Právě tuto kombinaci si vezměte na sebe, doplňte obyčejným, jednobarevným tričkem. Kolem pasu uvažte károvanou košili, na hlavu nasaďte kšiltovku a do uší připněte kruhové náušnice, které jsou trendem letošního léta a které v nedávné době ohlásily svůj velký návrat z osmdesátých let. A samozřejmě batůžek na zádech nesmí chybět, pak bude outfit kompletní. Milovníci detailů mohou přidat jemný řetízek s přívěskem nebo náramky na ruku.

Batohy a elegantní saka

Nikde se nepíše, že ležérní kousky se nesmí kombinovat s elegantnějšími modely. Právě tato kombinace je dokonce povolená. Doporučujeme batohy zkombinovat s elegantními saky, pod které si dáte jemný volný top nebo jednobarevné tričko. Doplňte buď kratšími kalhotami cigaretového střihu nebo úzkými džíny. Na nohy pak nazujte otevřené sandálky, v nichž vám nebude v létě horko a v nichž se nebude potit noha. Na ruku hodinky, na krk jemný řetízek a outfit je opět dokončen.

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT